Noslēdzoties Eiropas gadam attīstībai, Lielvircavā apbalvo piecas aktīvākās novadu pašvaldības

0 komentāri

Eiropas Savienībā šis gads ir Eiropas gads attīstībai – tā ir pirmā reize kopš 1983. gada, kad Eiropas Savienības vēsturē gada tēma veltīta ārpolitikas jautājumiem. Latvijas Pašvaldību savienība šīs tēmas kontekstā visa gada garumā vērtēja valsts novadu iespēto, un pagājušajā nedēļā Jelgavas novada Lielvircavā notika balvu pasniegšana piecām aktīvākajām pašvaldībām, tostarp arī Jelgavas novada domei.

25. novembrī notika Latvijas Pašvaldību savienības balvu pasniegšana piecu novadu pašvaldībām, kas visaktīvāk un visveiksmīgāk no visām Latvijas novadiem šogad Eiropas Savienības izsludinātā gada attīstībai ietvaros darbojušās starptautiskās sadarbības attīstības projektos. Ar balvu pasniegšanu tika svinēts Eiropas gads attīstībai, kas tuvojas savam noslēgumam, bet par svinīgā pasākuma norises vietu bija izvēlēta viena no balvu saņēmējiem – Jelgavas novada – teritorijā esošā Lielvircavas muiža.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas