Noskaidroti Piena paku regates uzvarētāji – ”Cūkām neiet”, ”Kanclers burās” un citi

0 komentāri

Jelgavā, ”Eiropas lielākajā piena paku regatē”, kurā dižojās no piena pakām radītas ”laivas”, pasniegtas balvas deviņās nominācijās.

Piena paku laivu regate notika sestdien, 30. augustā. 40 komandu laivas ”kuģoja” pa Lielupes ūdeņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dažas no komandām, kas piedalījās ikgadējā Piena paku regatē, varat aplūkot šajā fotogalerijā:

Nominācijā ”Oriģinālākā laiva” uzvarēja Jelgavas Tehnikuma ”visurgājējs”, savukārt par ”visatraktīvākajiem” tika atzīta komanda ”Cūkām neiet”, kas pārstāvēja vidējās paaudzes deju kopu ”Laipa”.

”Ātrākās laivas” titulu sacensībās ieguva komanda ”Kanclers burās”, kura komandu veidoja uzņēmuma ”Kanclers plus” komanda. Savukārt ar inovācijām var lepoties SIA ”Dinex Latvia” komandas laiva ”Dinex truck”, kas ieguva balvu nominācijā ”Inovatīvākā laiva”.

Nominācijas ”Saldais krējums” uzvarētāji ir ”BaltuVet” laiva, kas pārstāvēja veterināro produktu lieltirgotavu SIA ”Baltu Veterinārija”, bet par ”Treknāko piena plostu” tika atzīts komandas ”Zaķīšu pirtiņa” piena paku ”kuģis”. ”Zaķīšu pirtiņas” komandā ietilpa tautas deju ansamblis ”Ritums” ar draugiem no Vidējās paaudzes deju kopas ”Vidums”.

Ietekmīgajā nominācijā ”Pilnīgs sviests!” laurus plūca ”Zentas brīvdienas” – privātpersonu uzmeistarota piena paku laiva.

Tāpat tika piešķirtas vairākas simpātiju balvas. Tās saņēma komanda ”Nāc līdzās” no fonda ”Nāc līdzās”, ”Cilvēki uz rokas” no Latvijas nedzirdīgo savienības, ”Šalkone” no studentu biedrības ar tādu pašu nosaukumu, kā arī ”Lielupes saimnieks”, kas pārstāvēja tautas deju ansambli ”Lielupe”.

Piena pārstrādes uzņēmuma a/s ”Tukuma Piens” simpātiju balva nonāca ”Statoil” komandas ”UVZ Baltijas pirmais” rokās.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas