Neretā godina labākos novadniekus

0 komentāri

Novembris, kā jau ierasts, Latvijā tiek pavadīts patriotiskā gaisotnē, jo mēneša vidū, viena nedēļa tiek saukta par patriotu nedēļu, bet vēl šajā laikā ir ierasts, ka gandrīz visos Latvijas novados un pilsētās tiek godināti labākie novada iedzīvotāji. Izņēmums nav arī Neretas novads.

Līdzīgi kā citos Latvijas novados un pilsētās, arī Neretas novada pašvaldība novembrī sveic sava novada labākos iedzīvotājus, veltot tam īpašu pasākumu, uz kuru bija ieradusies teju lielākā daļa Neretas iedzīvotāju, par ko liecināja pārpildītais Neretas kultūras nams. Pēc kopīgas Latvijas himnas nodziedāšanas un novada pašvaldības priekšsēdētāja Arvīda Kvieša patriotiskās uzrunas. Pasākuma apmeklētāju priekšā tika aicināti pateicības rakstu saņēmēji. Kā viena no svarīgākajām nominācijām Par izcilu skolēnu sagatavošanu olimpiādēm un patriotisma ieaudzināšanu saņēma Neretas vidusskolas vēstures skolotāja Lija Saldovere un kā jau nominācijas nosaukumā teikts, tad vēsture un patriotisms ir tēmas, kas viena otru papildina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas