Pēc Siguldas vagoniņa avārijas apmeklētājiem “nedaudz bail”, bet brauc vienalga

0 komentāri

”Nedaudz ir bail, bet mēs ceram, ka viss būs kārtībā,” jautāts, vai plāno doties izbraucienā ar nesen avarējušo Siguldas gaisa trošu tramvaju, atbild kāds Siguldas senleju viesis Andrejs. Septembra sākumā notikušais incidents kopumā brauktgribētāju skaitu nav mazinājis.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, ka 6. septembrī uz Siguldas gaisa trošu vagoniņa iekāpšanas platformas Krimuldas stacijā notika negadījums – uzsākot kustību, vagoniņš sasvērās. Pašlaik problēmas novērstas un vagoniņš atsācis darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī gaisa trošu ceļa uzturētāji tagad, pēc negadījuma, saņem vairāk jautājumu, viņi tomēr neatsakās no brauciena.

Visvairāk par vagoniņa drošību uztraucas jaunās māmiņas ar bērniem, atzīst Zane Stabiņa, SIA ”LGK atrakcijas” gaisa trošu ceļa operatore.

SIA ”LGK atrakcijas” gaisa trošu ceļa direktors Pēteris Pastars:

Lai cik tas nebūtu dīvaini un neloģiski, cilvēki apjautājas par vagoniņu, bet tāpat brauc, jo viņi arī saprot, ka tehnika mēdz niķoties.

Savukārt ārzemnieki par incidentu Siguldā neesot dzirdējuši vai arī nepievērš tam lielu vērību.

Vasaras sezonā ik dienu vagoniņš pārvadā vidēji 350 pasažieru, bet rudenī nedēļas nogalēs līdz pat 700 tūristu. Palēnām Siguldā jau ierodas zelta rudens vērotāji un arī vagoniņš ir uzmanības centrā – to apliecina arī Tūrisma informācijas centrā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas