Naudas viltotāji uzbrūk mazajiem lauku veikaliem

0 komentāri

Mazi lauku veikali – ideāla vieta, kur izspēlēt dažnedažādus trikus, pie kuriem pārdēvēji pilsētās jau ir pieraduši. Proti – tieši mazās bodītes iecienījuši naudas viltotāji un viltojumu izplatītāji.

Krāpnieki parasti veikalā ierodas ar lielāku viltotu eiro naudaszīmi, nopērk cigaretes, košļeni vai limonādi un no labticīgā pārdevēja saņem atpakaļ īstu naudu, ar kuru vēlāk jau var brīvi rīkoties un pirkt sev ko vien sirds kāro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pārdevēja Aija strādā nelielā veikaliņā Allažu pusē. Viņa saka – lielākā daļa klientu esot vietējie, tiem viņa uzticas. Uz svešiniekiem gan der paskatīties mazliet aizdomīgāk. Aija atzīst, ka veikalā nav tā dēvētā ”naudas viltojumu noteicēja” jeb speciālas iekārtas, ar ko pārbaudīt eiro naudaszīmes. Tādas izmanto, piemēram, pārdevēji lielveikalos.

Nākamajā gadā, kad arī Lietuvā tiks ieviesti eiro, mums visiem nāksies piesargāties mazliet vairāk nekā līdz šim. Speciālisti prognozē, ka viltojumu kļūs aizvien vairāk.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas