Nakts ekspedīcija “Nestāsti pasaciņas” Jūrmalā pulcē tūkstošiem apmeklētāju

0 komentāri

Jūrmalā, Dzintaru mežaparkā, 7. augusta vēlā vakarā norisinājās gada aizraujošākais pasaku nakts piedzīvojums “Nestāsti pasaciņas”, kas pulcēja vairākus tūkstošus apmeklētāju – bērnus, kā arī viņu vecākus. Apmeklētājus priecēja iedzīvinātas pasakas un stāsti labi zināmu mākslinieku interpretācijā, un pasakas šajā reizē netika stāstītas, bet gan bērni tās paši sajuta, aptaustīja, izgaršoja un izdzīvoja.

Nepūt pīlītes! Nestāsti pasaciņas! Teju vai katrs bērnībā ir dzirdējis šādus aizrādījumus, kad sacītais ticis nedaudz pārspīlēts vai appušķots ar mūsu iztēles augļiem. Bērna iztēle ir krietni bagātīgāka nekā pieaugušajiem, un tāpēc bieži vien nesakrīt ar viņu vecāku pasaules uztveri. 7. augustā neilgi pirms pusnakts Dzintaru mežaparkā pulcējās tūkstošiem gados jauni jūrmalnieki, viņu vecāki un pilsētas viesi, lai izmantotu iespēju paraudzīties uz pasakām caur mākslinieka iztēles prizmu, pašiem šīs pasakas sajust, aptaustīt, izgaršot un izdzīvot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas