Mežvidu pamatskolai sasniegumi Eko skolu programmā

0 komentāri

Kārsavas novada Mežvidu pamatskola Eko skolu programmā darbojas kopš 2003. gada, pirmo zaļo karogu un eko skolas statusu skola nopelnīja 2005. gadā. Šogad karogs akal rotā skolas gaiteni. Eko skolas koordinatore un eko pulciņa vadītāja Inga Jurdže uzsver, lai nopelnītu karogu gada garumā jāiegulda liels un pamatīgs darbs. Lidz ar to skolā norisinas dažādi ar vidi saistīti pasākumi un akcijas, kuru ietvaros bērni veic teorētiskus un praktiskus uzdevumus.

Mežvidu pamatskolas eko pulcinā darbojas bērni no 5 lidz 9 klasei un kā norāda tā vadītāja ar katru gadu iesaistās arvien vairāk skolēnu. Lai dabūtu šī gada karogu pulciņa dalibnieki stradāja pie tēmas “Mežs”. Par vienu no spilgtākiem momentiem var nosaukt vispasaules Rīcības dienu, kad kopīgiem spekiem tika sakopta pagasta teritorija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas