Mārtiņdienā Jaunpilī apvieno tradīcijas un uzņēmējdarbību

0 komentāri

Gan Mārtiņdienas senlatviešu tradīcijas, gan zināšanas un praktiskā pieredze uzņēmējdarbībā. To apvienojot, Jaunpils vidusskolā aizvadīts tradicionālais Mārtiņdienas gadatirgus. Mazi un lieli mārtiņbērni pulcējušies vienkopus, lai tirgotos ar pašu sarūpētām un izgatavotām lietām, kā arī piedalītos Mārtiņdienai veltītajās izdarībās.

Ieskandinot Mārtiņdienu, Jaunpils vidusskolas zāle pārvērtusies par bagātīgu un raibu tirgus placi. Pirkt un pārdot gribētāju netrūkst. Īpaši čakli tirgotāju lomā iejutušies paši mazākie Mārtiņdienas svinētāji. Mēs esam tas, ko mēs ēdam!” piedāvājot nogaršot veselīgus gardumus un, daloties ar nosacījumiem labsajūtas uzlabošanai, stāsta Judīte. Viņa ir pārliecināta, ka pie veselīgām lietām cilvēks esot jāradina jau kopš mazotnes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas