Mālpils profesionālā vidusskola piedāvā daudzveidīgas ārpus stundu aktivitātes

0 komentāri

Tieši skolas gadi ir labākais laiks, lai apgūtu ne tikai nepieciešamos mācību priekšmetus, bet arī attīstītu dažādus talantus, gūtu jaunas prasmes un iemaņas. Tieši šā iemesla dēļ svarīgas ir ārpus skolas nodarbes, kas pieejamas bērniem un jauniešiem. Mālpils profesionālajā vidusskolā audzēkņi sevi var pierādīt gan sporta aktivitātēs, gan iesaistoties skolēnu parlamentā, gan gūstot pieredzi ārzemju praksēs.

Mālpils profesionālajā vidusskolā šobrīd iespējams apgūt četras programmas – šeit mācās topošie ēdināšanas pakalpojumu speciālisti, tehniķi, mēbeļu galdnieki un interjera dizaineri. Tomēr ne mazāk daudzveidīga ir audzēkņu ārpusskolas dzīve.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas