Madonas slimnīcā gaidāmi vērienīgi renovācijas darbi

0 komentāri

Madonas pilsētā slimnīca dibināta 1931. gadā, attīstoties pieprasījumam pēc veselības aprūpes pakalpojumiem, tās izvietojums mainīts divas reizes. Arī šobrīd šo ārstniecības iestādi izvēlas ne tikai Madonas un tās apkārtnes, bet arī kaimiņu novadu pacienti. Slimnīca pastāvīgi rūpējas par kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanu un tās rīcībā esošo līdzekļu modernizēšanu. Jau tuvāko mēnešu laikā tiks pabeigta slimnīcas jumta rekonstrukcija, un gaidāma arī Dzemdību nodaļas renovācija.

Madonas slimnīcas jumta rekonstrukciju plānots pabeigt līdz šā gada beigām, tās laikā tiks atjaunots segums aptuveni 2000 kvadrātmetru platībā – pašlaik esošā bitumena šindeļu seguma vietā uzklājot metāla jumtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas