Madonā aizvadīts Monster Energy Superkauss posms – pirmās lielās sacensības Smeceres sila mototrasē

0 komentāri

Pirms trim gadiem Latvijai pāri brāzās pēdējos gados spēcīgākais virpuļviesulis, kas izpostīja lielas meža platības un nolauza desmitiem tūkstošus koku, sagāza elektrolīniju balstus un simtiem māju norāva jumtus. Lielus postījumus tornado nodarīja arī Madonas tuvumā esošajam Smeceres silam, taču vietējā pašvaldība nesēdēja, rokas klēpī salikusi, bet pārvērta defektu efektā. Tā radās Smeceres sila mototrase, kurā pagājušajā svētdienā notika līdz šim vērienīgākās sacensības trases vēsturē – Monster Energy Superkauss 3. posma balvu izcīņa.

Madonas tuvumā esošajā Smeceres silā ir plašs sporta komplekss, kurā vietu radušas trases daudzu dažādu sporta veidu sacensību rīkošanai. Pirms trim gadiem vasarā silam pāri skrejošais virpuļviesulis nopostīja pārdesmit hektāru meža platību paugurainā apvidū, un Madonas novada dome un motosporta aktīvisti nolēma defektu pārvērst efektā, šajā vietā ierīkojot mototrasi, jo Madonā motosports ir lielā cieņā, taču pašiem savas trases līdz šim nebija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas