Ludzas pilsētas ģimnāzijā jauni mācību priekšmeti

0 komentāri

Konkurētspējīga un mūsdienu prasībām atbilstoša izglītība ir viens no veiksmīgas karjeras stūrakmeņiem. Šā iemesla dēļ Ludzas pilsētas ģimnāzijas pedagogi pastāvīgi domā, kā dažādot mācību programmu un labāk sagatavot savus audzēkņus studiju, kā arī darba gaitām. Šajā mācību gadā LPĢ audzēkņi paralēli mācību procesam piedalās arī vairākās jaunās aktivitātēs, viena no tām ir programma Esi līderis!, kas vidusskolēniem sniedz zināšanas uzņēmējdarbībā.

Savukārt ceturto klašu audzēkņi kopš septembra apgūst jaunu mācību priekšmetu – datoriku. Mācību programmas paraugus izstrādājis Valsts izglītības satura centrs, programmas mērķis – jau no mazotnes attīstīt algoritmisko domāšanu un prasmes efektīvi izmantot jaunākās informācijas tehnoloģijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas