Ludzas pilsētas ģimnāzijā jauni mācību priekšmeti

0 komentāri

Konkurētspējīga un mūsdienu prasībām atbilstoša izglītība ir viens no veiksmīgas karjeras stūrakmeņiem. Šā iemesla dēļ Ludzas pilsētas ģimnāzijas pedagogi pastāvīgi domā, kā dažādot mācību programmu un labāk sagatavot savus audzēkņus studiju, kā arī darba gaitām. Šajā mācību gadā LPĢ audzēkņi paralēli mācību procesam piedalās arī vairākās jaunās aktivitātēs, viena no tām ir programma Esi līderis!, kas vidusskolēniem sniedz zināšanas uzņēmējdarbībā.

Savukārt ceturto klašu audzēkņi kopš septembra apgūst jaunu mācību priekšmetu – datoriku. Mācību programmas paraugus izstrādājis Valsts izglītības satura centrs, programmas mērķis – jau no mazotnes attīstīt algoritmisko domāšanu un prasmes efektīvi izmantot jaunākās informācijas tehnoloģijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas