Ludzas pedagogi tiekas ar skolotājiem no Moletai pilsētas

0 komentāri

Jaunais mācību gads Ludzas pilsētas un novada izglītības iestādēs iesācies cerībām un apņēmībām pilns: 1.majās klasēs zinības apgūst 120 bērni, kas ir par 11 pirmklasniekiem vairāk, nekā pērn. Divas pirmās klases nokomplektētas arī Ludzas Mūzikas pamatskolā, kur vispārizglītojošajā un mūzikas programmā šogad mācās 43 bērni.

Kopumā Ludzas novadā 1. septembrī skolas durvis vaļā vēra 1368 skolēni; nemainīgs ir arī 10. klašu audzēkņu skaits – 110. Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītaja stāsta, ka arī lauku reģionu skolās Istrā, Pildā un Nirzā pēdējo gadu laikā nav novērtots straujš skolēnu skaita kritums, tomēr demogrāfiskā stastika ir skumja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas