Ludzas novada sporta skolā aizrit vieglatlētikas sacensības 2. etaps

0 komentāri

Latgales skolas vieglatlēti ar labiem panākumiem startējuši Ludzas novada sporta skolas rīkotajās vieglatlētikas sacensības 2. etaps, kurās piedalījās desmitiem skolēnu. Ar izciliem panākumiem startēja Agris Segals, kurš ar vieglatlētikas sportu nodarbojas nesen. Ilgus gadus Agris nopietni nodarbojās ar soļošanu, taču diemžēl traumas dēļ soļošanas sporta veids bija jāaizmirst.

Viens no Ludzas novada sporta skolas vecākajiem treneriem, kurš sagatavojis simtiem izcilu sportistu un sporta skolā jau ir nostrādājis 45 gadus, un turpina darbu, ir Jurijs Ostaševs. Jurija dzīves mērķis ir pierādīt, ka tieši reģionu bērni ir labākie sportisti, un daudzkārt to ir pierādījis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas