Līvānos pasniegta Gada balva kultūrā

0 komentāri

Godinot gada kultūras cilvēku, labāko amatiermākslas kolektīvu un gada kultūras pasākumu, Līvānos nu jau trešo reizi pasniegta Gada balva kultūrā.

Novada iedzīvotāji paši izvirzījuši un balsojot izcēluši tos censoņus, kuri, viņuprāt, pagājušajā gadā veikuši vislielāko ieguldījumu kultūras dzīves attīstībā. Arī novada dome strādā pie kultūras centru labiekārtošanas, lai atbalstītu novada pašdarbniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau trešo reizi Līvānos pasniegta Gada balva kultūrā. Par ieguldījumu tautas tradīciju izzināšanā, saglabāšanā un popularizēšanā par aizvadītā gada labāko amatiermākslas kolektīvu pasludināta folkloras kopa Ceiruleits. Šogad tā svinēs arī savu 25. pastāvēšanas gadadienu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas