Līvānos joprojām gaida risinājumu dzelzceļa gājēju pārvada būvēšanas jautājums

0 komentāri

Lai tiktu uz industriālo zonu Līvānu iedzīvotājiem jāizvēlas – šķērsot dzelzceļu  pārbrauktuvē mērojot vairākus kilometrus un veltot tam daudz laika vai tikt pāri dzelzceļam burtiski lienot zem vilcienu vagoniem, pakļaujot riskam savu veselību un pat dzīvību.

Situācija, ka pilsētā, kuru visas tās garumā šķērso dzelzceļa sliedes nav dzelzceļa gājēju pārvada, jau ilgus gadus sagādā galvassāpes gan iedzīvotājiem, gan tās vadībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pašlaik Līvānu novada pašvaldība ir izstrādājusi dzelzceļa gaisa pārvada tehnisko projektu, kas izmaksāja 17 000 eiro, taču tā realizācijai ir nepieciešami 800 000 eiro – tādas naudas pašvaldībai nav.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas