Līvānos apbalvo gada veiksmīgākos lauksaimniekus

0 komentāri

Sutru pagasta kultūras namā aizvadīta Līvānu novada lauksaimnieku gada balle. Viesi tika sagaidīti ar lāpu aleju un sarkano paklāju, par labu noskaņojumu vakara gaitā rūpējās muzikanti un Dailes teātra aktieri, tāpat godināti tika 10 aktīvākie un atsaucīgākie šā gada lauksaimnieki. Viņi saņēma Līvānu novada domes Pagodināšanas rakstus, kā arī naudas balvas 100 EUR apmērā.

Apbalvošanai lauksaimniekus izvirzīja visu 5 Līvānu novada pagastu pārvaldes, vadoties pēc vairākiem kritērijiem kā ražošanas apjoms, Eiropas projektu apguve, atbilstība PVD un Lauku atbalsta dienesta prasībām, kā arī sadarbība ar pašvaldību. Paši goda rakstu saņēmēji atzīst, ka lauksaimniecība viņiem ir sirdslieta, un patīkami, ka ieguldītais darbs tiek novērtēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas