Limbažos jaunieši tiekas ar augstskolu rektoriem

0 komentāri

Limbažos aptuveni simts vecāko klašu skolēniem bija iespēja tikties vaigā ar divu augstskolu rektoriem un Nodarbinātības valsts aģentūras pārstāvjiem, lai uzklausītu, izzinātu un, protams, lai rastu atbildes uz sev tik svarīgo jautājumu. Ko darīt pēc vidusskolas absolvēšanas?

Karjera! Tas ir vārds, kas jebkuram skolēnam kļūst aktuāls, kad tuvojas vidusskolas mācību noslēguma gads. Ko darīt turpmāk? Sekot sirdij, sekot naudai vai varbūt palikt mājās vecāku iesildītā vietā? Lai skolēni atbildi uz šiem jautājumiem rastu jau tagad, Limbažu novada dome, rūpējoties par saviem topošajiem absolventiem, organizēja tikšanos ar divu augstskolu rektoriem un Nodarbinātības valsts aģentūras pārstāvjiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas