Limbažos izvēlēti goda novadnieki

0 komentāri

Tikt pie titula goda novadnieks būtu augsts pagodinājums ikvienam. Arī Limbažu novadā turpmāk šādu titulu sev varēs piedēvēt divi kungi, kas visu savu dzīvi ir darbojušies pilnīgi atšķirīgās jomās un viņu ieguldījums novada attīstībā nav palicis nepamanīts.

Egons Beitiks visu mūžu ir veltījis mūzikai un tās noslēpumu nodošanai nākamajām paaudzēm. Vairāk nekā 30 gadi pavadīti, mācot mūzikas gudrības Pāles pagasta bērniem, kopā ar ģimeni startēts arī TV šovā ”Dziedošās ģimenes” un aizkļūts līdz Eirovīzijas atlases pusfinālam tepat Latvijā. Tik aktīvi darbojoties un nesavtīgi ziedojoties mūzikai, saņemtais apbalvojums tomēr esot bijis pārsteigums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas