“Liepājas metalurgu” glābs ukraiņi; uzņēmumam “jāatdzimst” jau šogad

0 komentāri

Valdība otrdien, 9. septembrī, apstiprinājusi maksātnespējīgās rūpnīcas “Liepājas metalurgs” investoru. Izvēlēts Ukrainas uzņēmums “KVV Group”. Uzņēmuma maksātnespējas administrators Haralds Velmers šodien paziņoja, ka līgums ar “KVV Group” tiks parakstīts septembra laikā, bet līdz gada beigām jāatsāk ražošana.

Kā informēja Velmers, “KVV Group” par Liepājas uzņēmumu ir piedāvājusi maksāt 107 miljonus eiro.

Tiklīdz tiks parakstīts līgums ar ukraiņu “KVV Group”, sāksies arī darbinieku piesaiste.

Konsultāciju biroja “Prudentia” valdes priekšsēdētājs Kārlis Krastiņš medijiem norādīja, ka valsts var atgūt lielāko daļu no ieguldījumiem Liepājas uzņēmumā. Ar “Prudentia” ir noslēgts līgums par AS “Liepājas metalurgs” pamatražotnes pārdošanu starptautiskajā piedāvājumā.

Kopš šā gada augusta sarunas par “Liepājas metalurga” pārdošanu turpinājās ar diviem pretendentiem – Luksemburgā reģistrēto uzņēmumu “United Group”, kura labuma guvējs ir Krievijas miljonārs Igors Šamiss, un Ukrainas uzņēmumu “KVV Group”.

Ar abiem pretendentiem tika parakstīti nodomu protokoli par maksātnespējīgās rūpnīcas iegādi.

FOTO: “Liepājas metalurgs” dīkstāvē

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas