Liepājas lidlauks ir atjaunots, bet pasažierus vēl negaida

0 komentāri

Pēc teju vienu gadu ilgušās rekonstrukcijas atklāts Liepājas Starptautiskās lidostas lidlauks.

Lidot no Liepājas gan nevarēs ātrāk par nākamā gada vasaru, jo lidlaukam vēl nepieciešama sertificēšana atbilstoši Eiropas Savienības (ES) prasībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ja sertificēšana būs veiksmīga, tad viena no kompānijām, kas apsver iespēju veikt lidojumus no Liepājas, ir RAF-Avia. Šobrīd tā nodarbojas ar kravu pārvadājumiem, taču pieļauj, ka no Liepājas varētu lidot, piemēram, uz Noršēpingu, Zviedrijā.

Renovācijas laikā veikta lidostas skrejceļa virskārtas atjaunošana vairāk nekā 80 tūkstošu kvadrātmetru platībā, kā arī nomainīts apgaismojums, lai palielinātu iespējas uzņemt gaisa kuģus arī nelabvēlīgos laikapstākļos.

Liepājas lidostas tuvākais konkurents ir Palanga, Lietuvā, kas atrodas tikai 70 kilometru attālumā, kas nozīmēs sīvu konkurenci.

Foto:

Video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas