Liepājas “Balle” pārtop modernā kinoteātrī

0 komentāri
Liepājas “Balle” pārtop modernā kinoteātrī
Foto: m4tik, Flickr.com

Liepājas vienīgo kinoteātri “Balle” pēc remonta un pārejas uz digitalizētu un 3D formātu plānots atvērt septembra pirmajā nedēļā.

“Telpas ir atbrīvotas no vecajām iekārtām, pašlaik notiek telpu remonts, kas jāpabeidz līdz septembra sākumam. Šodien tiks atvesti jaunie projektori un kinoekrāni,” vēsta kinoteātra “Balle” direktors Roberts Nille.

Līdz ar kinoteātra pāreju uz digitalizētu formātu filmas no izplatītājiem vairs netiks saņemtas kinolentēs, bet cietajos diskos, un tas nozīmē, ka kinofilmu izvēle faktiski būs neierobežota. “Turpmāk liepājniekiem nebūs uz filmu pirmizrādi jāgaida trīs četras nedēļas pēc tam, kad tā bijusi Rīgā vai kādā citā Eiropas galvaspilsētā,” stāsta SIA “Kino Balle” valdes loceklis Ivars Kesenfelds.

Turpmāk kino “Balle” apmeklētāji varēs skatīties filmas arī 3D formātā.

Pēc kinoteātra atvēršanas biļetes uz kinoseansiem varēs iegādāties arī internetā.

SIA “Kino Balle” šajos uzlabojumos kopumā investēs ap 135 000 eiro.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas