Liepājā uz ielām reklamējas vien piecas partijas

0 komentāri

Pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām reklāmu Liepājas ielās izvietojušas piecas politiskās partijas, un visvairāk reklāmas nodevās Liepājas pašvaldībai atvēlējusi Zaļo un zemnieku savienība.

Kā vēsta portāls “liepajniekiem.lv”, Zaļo un zemnieku savienība Liepājas pašvaldībai par politisko priekšvēlēšanu reklāmu izvietošanu reklāmas nodevās samaksājusi 451,31 eiro. Otrajā vietā ierindojas “Vienotība” ar rēķinu 267,14 eiro apmērā. Tālāk seko partija “Latvijas attīstība” ar 259,78 eiro, “Saskaņa” ar 119 eiro un Nacionālā apvienība “”Visu Latvijai”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK” ar 14,78 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņots, ka, pēc Centrālās vēlēšanu komisijas informācijas, Eiropas Parlamenta vēlēšanām ir reģistrēti 14 partiju un partiju apvienību deputātu kandidātu saraksti, kuros kopā pieteikti 170 deputātu kandidāti.

Par to, kas jāzina, dodoties uz Eiropas Parlamenta vēlēšanām, lasi šeit!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas