Lieldienu jampadracis Šlokenbekā

2 komentāri

Lieldienu svinēšana latviskās tradīcijās nav iedomājama bez umurkumura, zaķa, olu krāsošanas un ripināšanas. Tas viss priecēja Lieldienu svinētājus Smārdes pagasta Šlokenbekas muižā.

Jau pirmos atnācējus sagaidīja skanīgas dziesmas, atraktīvi deju priekšnesumi un dažnedažādas Lieldienu izdarības kopā ar zaķi Robi, biti Zumzari un citiem garauša draugiem. Šīs Lieldienas Vecumnieku novada Stelpes pagastā paliks vēsturē, jo te izdancota un ieskandināta ne tikai Lielā diena, bet notikušas arī jaunā tirgus laukuma atklāšanas svinības.

Mazie apmeklētāji kopā ar ģimenēm darbojās radošajās darbnīcās un iepazina īstu zoodārza burvību – samīļot varēja gan trušus, vistas un kazas, gan citus mājdzīvniekus. Tirdziņā varēja iegādāties dažādas garšīgas, veselīgas un interesantas lietas.

2 komentāri

TOP komentāri

  • The best
    +1

    The best

    Viss kārtībā - Šlokenbekas muiža atrodas Smārdes pagasta Milzkalnē

    09.04.2015 13:27

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas