Lendžos tiek rīkoti ikgadējie pagasta svētki

0 komentāri

Viena no Rēzeknes novada Lendžu pagasta tradīcijām ir pagasta svētku rīkošana. Šis saviesīgais pasākums tiek rīkots jau vairākus gadus. Vairums citu pagastu šādus pasākumus organizē vasarā, bet Lendžos pagasta svētkus svin rudenī pēc tam, kad visi lauku darbi apdarīti un kamēr vēl nav sācies Adventes klusais laiks.

Ikdienā Lendžu pagastā aktīvi darbojas vairāki pašdarbnieki. Iedzīvotāji radoši izpaužas, gan dziedot, gan dejojot, gan arī spēlējot teātri. Dažādu paaudžu pašdarbnieki priecēja pagasta svētku koncerta apmeklētājus gan ar muzikāliem, gan teatrāliem priekšnesumiem un dejām. Cītīgi strādājot ar savu talantu, var gūt panākumus. Viens no pagasta dziedošajiem talantiem ir meitene Laura, kura piedalās konkursā ”Balss pavēlnieks”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas