Latvijas–Krievijas pierobežā izveidots šūšanas cehs

0 komentāri

Šis ir veiksmes stāsts – tā atklājot jauno šūšanas cehu pirms gada slēgtajā Viļakas novada Mežvidu skolas ēkā, atzina novada priekšsēdētājs. Tas ir īpašs un ilgi gaidīts notikums, jo daudz ir runāts, ka laukos nepieciešamas izveidot darbavietas, taču tagad vārdi pārtapuši rīcībā.

Jaunais šūšanas cehs jau uzsācis intensīvu darbību, izgatavojot militāro apģērbu gan vietējam tirgum, gan eksportam. Šobrīd cehā strādā piecdesmit darbinieki gan no Viļakas, gan tuvākajiem novadiem. Cilvēkiem jaunais darbs ir iespēja pēc vairāku gadu pārtraukuma no bezdarbnieka kļūt par darba ņēmēju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mežvidi ir šūšanas uzņēmuma Brasa filiāle, galvenais šūšanas process krietni lielākos apjomos notiek Rīgā. Tomēr arī pierobežas pusē, ja viss ritēs veiksmīgi, šūšanas cehā darbinieku skaitu plānots palielināt līdz simtam. Iemesli, kādēļ uzņēmējs filiāli izveidoja laukos, ir vairāki.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas