Lupandu ciemā latviešu valoda neskan, skolas nav, politiķi nebrauc

0 komentāri

Dienvidlatgalē, Lupandu ciemā, neviena no amatpersonām savu kāju nekad nav spērusi, informatīvā telpa veidojas bez Latvijas medijiem, tur nav arī veikala un skolas, ziņo telekanāls LNT.

Lupandas ciema iedzīvotājs Aleksandrs atzina, ka viņu apmierina tie televīzijas kanāli, kurus pārraida Baltkrievija un Krievija. Ciemā, kur dzīvo vien daži desmiti pensionāru, viņš neizjūt vajadzību pēc valsts valodas, savukārt, jautāts par gaidāmajām vēlēšanām, vīrietis izsakās skeptiski – šajā nomaļajā vietā neviena no amatpersonām nekad nav spērusi kāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Lielas cenas, savukārt algas un pensijas ir tādā līmenī kā bija pirms daudziem gadiem. Šajā jomā mūs glābj tikai Baltkrievija,” par ekonomisko situāciju Latgales pierobežā stāsta Aleksandrs. Vairāk uzziniet LNT Ziņu dienesta sagatavotajā sižetā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas