Labklājības ministrs Dobelē pārrunā sociālos un nodarbinātības jautājumus

0 komentāri

Dobeli pagājušajā ceturtdienā apmeklēja labklājības ministrs Uldis Augulis. Viņa reģionālās vizītes ir ikdienišķa parādība, jo ministrs valsts reģionus apciemo nolūkā apspriest novadiem aktuālus sociālās jomas jautājumus, bet braucieni uz Dobeli Augulim allaž ir īpaši, jo šī ir viņa dzimtā puse.

Labklājības ministrs Uldis Augulis pagājušajā ceturtdienā devās savā kārtējā reģionālajā vizītē – rīta pusē tika apmeklēts Tērvetes novads, bet pusdienlaikā ministrs kāpa pār dzimtā Dobeles novada domes slieksni. Tikšanās laikā ar novada sociālās aprūpes dienesta darbiniekiem Augulis pārrunāja viņu darba aktualitātes, tostarp Labklājības ministrijas rosināto projektu, kas daļai sociālo institūciju klientu dotu iespēju dzīvot patstāvīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas