Kuldīgā taps piemineklis aktierim Ēvaldam Valteram

2 komentāri

Tautas mīlētais mākslinieks ir dzimis Kuldīgas novadā un pie Kuldīgas pavadījis arī vecumdienas. Šonedēļ Pašvaldības un ekspertu komisija vērtēja sešus iesniegtos piedāvājumus, kā iemūžināt piemiņu Ēvaldam Valteram.

Domas dalās, taču Raits Valters vismaz daļu žūrijas pārliecinājis, ka viņa tēvu Ēvaldu vislabāk raksturo velniņa tēls. Tam piekrīt arī Kuldīgas domes vadītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Ieklausoties Ēvalda Valtera dēla Raita Valtera teiktajā, ka viņš ir bijis ēverģēlību pilns, un, ka tas Ēvaldu Valteru raksturo vislabāk, tad es arī nosvēros uz šo vides objektu ar šo velniņu,” piemiņas vietas konceptu skaidro Kuldīgas domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa.

Žūrijas lēmumam jātop zināmam pirmdien, tad arī būs skaidrs, kā Kuldīgā izskatīsies piemiņas vieta aktierim un latviešu strēlniekam Ēvaldam Valteram.

2 komentāri

TOP komentāri

 • vēlētājs
  +1

  vēlētājs

  Kā Rudā lapsa piespieda Junkuru atteikties no mandāta, un cik samaksāja?

  12.04.2015 12:35

 • LILI
  +1

  LILI

  Viss ir jauki un ļoti labi, bet patīkamo aizēno ''persona S.Āboltiņa''.

  11.04.2015 20:05

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas