Krimuldas vidusskola ar absolventu salidojumu svin 30. gadu jubileju

0 komentāri

Ar atraktīviem un muzikāliem priekšnesumiem, svinot Krimuldas vidusskolas 30. gadu jubileju, sagaidīti un sveikti visi tie, kas gan mācījušies, gan strādājuši Krimuldas vidusskolā un Krimuldas astoņgadīgajā skolā. Īpaša uzmanība veltīta tiem esošajiem un bijušajiem skolas pedagogiem un darbiniekiem, kuri snieguši ieguldījumu gan izglītības sistēmas, gan ikviena audzēkņa attīstībai novadā.

Krimuldas vidusskolas pamatakmens likts 1982. gadā, taču dibināta un darbu sākusi pēc trīs gadiem, 1985. gada septembrī. Skanot Krimuldas vidusskolas himnai, kuras autori ir Kaspars Dimiters un Imants Kalniņš, īpaši izcelta arī pārējā skolas simbolika: karogs, logotips un R. Blaumaņa vārdi – ”Mans zelts ir mana tauta, mans gods ir viņas gods”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas