Krimuldas bērnudārzs – pedagogam draudzīgākā izglītības iestāde 2015

0 komentāri

Ļoti nozīmīga loma bērna attīstības procesā ir tieši pedagogam, un kā jebkuram cilvēkam arī šīs profesijas pārstāvjiem ir svarīgi, kādā vidē tie strādā, tāpēc Krimuldas novada dome, rūpējoties par savu mazāko iedzīvotāju labklājību, ir veikusi būtiskus uzlabojumus bērnudārzā Krimulda, kas nepalika nepamanīti un tika atalgoti ar kādu nozīmīgu balvu.

Lai arī iegūtais apbalvojums liecina par draudzīgu vidi pedagogiem, pateicoties ieguldītajam darbam un līdzekļiem, nav aizmirsts arī par bērnu labsajūtu un komfortu. Sakārtotu un skaistu vidi var izveidot arhitekti un celtnieki, bet patīkamo un silto māju sajūtu tajā veido cilvēki, kas tur uzturas ikdienā un piepilda to ar savu auru. Darbinieku vērtību akcentē arī bērnudārza Krimulda vadītāja Anita Veide.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas