Krāslavas mērs tagad noliedz, ka separātistu atbalstītāji aģitējuši pilsētā

0 komentāri

Iepriekš medijos izskanējusī informācija saistībā ar prokrieviski noskaņotu aktīvistu darbībām Krāslavā, proti, aģitācijas materiālu dalīšanu un aktivitātēm skolā, nav patiesība, trešdien, 19. novembrī, paziņoja Krāslavas mērs Gunārs Upenieks.

Iepriekš intervijā laikrakstam Diena viņš sacīja, ka pierobežā aktivizējušies prokrieviski noskaņoti aktīvisti. G. Upenieks uzskata, ka Latgalē tiek gatavota augsne pārmaiņām, taču valstsvīri reģionā notiekošajām iespējamo Krievijas algotņu ideoloģiskajām aktivitātēm nepievēršot pienācīgu uzmanību. Pēc Krāslavas mēra stāstītā, aktīvisti dodas pie cilvēkiem uz mājām, dala bukletus, klāstot par iespējām, kādas pavērtos, ja Latgale tiktu pievienota Krievijai.

G. Upenieks arī pauda neizpratni, kādēļ septembra vidū notikusī intervija tika publicēta Lāčplēša dienā.

Savukārt raksta autore un Dienas galvenais redaktors uzskata, ka Krāslavas pašvaldības vadītājs tagad atsakās no saviem vārdiem.

Tajā pašā laikā, G. Upenieks norāda, ka, atrodoties pierobežā, viņš vēlētos redzēt vairāk kārtības sargu, vai vismaz saglabāt to skaitu esošajā apjomā. Tas saistīts ar kriminālajām aktivitātēm.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas