Krāslavā apbalvoti panākumiem bagātākie novadnieki

0 komentāri

Izturība, stipra veselība un spēja nākotnē raudzīties ar gaišām domām – tie ir tikai daži priekšnoteikumi, lai vietējie iedzīvotāji varētu dot lielu ieguldījumu sava novada izaugsmei. Latvijas valsts svētku priekšvakarā Krāslavas novada pašvaldība pateicās vietējiem iedzīvotājiem, kas ikdienā ir atsaucīgi un iejūtīgi, ar savu darbu kultūras dzīvē un veselības aprūpē iedvesmojuši jaunākās paaudzes, kā arī veicinājuši Krāslavas novada pagastu atpazīstamību ārpus Latgales robežām.

Kopumā Krāslavas novada pašvaldības pateicības rakstus saņēma 8 panākumiem bagātākie iedzīvotāji, savukārt vēl vienu specbalvu par veiksmīgu darbu pedagoģijā piešķīra Swedbank. Apbalvojumu saņēmēji atzīst, – esam lepni, ka mūsu darbs ir novērtēts. Viņu moto – ja dzīve kaut ko piedāvā, nevajag atteikties, ir jāmēģina, un tad viss noteikti izdosies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas