Konkursā Knauf Junior Trophy Latvija – kārtējā uzvara daugavpiliešiem

0 komentāri

Ar simboliskās lentes pārgriešanu Daugavpils Būvniecības tehnikumā tika atklāts profesionālais sausās būves un apmetuma aroda meistarības konkurss, kura šā gada devīze bija ”Būvē ar zvaigzni! Esi zvaigzne!” Ik gadu šis notikums kļūst par nopietnu un patīkamu izaicinājumu gan tehnikuma audzēkņiem, gan to vadībai.

Saskaņā ar nolikumu konkursā var piedalīties jaunieši, kas nav sasnieguši 21 gadu vecumu un kuri mācās kādā no Latvijas arodvidusskolām vai tehnikumā… Šogad dalību konkursā pieteica 19 audzēkņi no Rīgas, Liepājas, Rēzeknes, Vārkavas, Saldus un Limbažiem. Vieni no konkursa organizētāji Daugavpils Būvniecības tehnikums izvirzīja 2 komandas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas