Koknesieši svin novada svētkus

0 komentāri

Vietā, kur uz salas Daugavas vidū pirms nepilniem desmit gadiem aizsākās Latvijas Likteņdārza veidošana, atrodas Kokneses novads. Un jau trešo gadu jūlija pirmajā sestdienā koknesieši svinēja novada svētkus – ar tradicionālo svētku gājienu, koncertiem un sporta aktivitātēm.

Koknesē svētki iesākās jau piektdienas, 3. jūlija, vakarā ar svinīgu sarīkojumu – pagājušā gada laikā dzimušo mazo novadnieku sumināšanu kultūras namā, kam sekoja ziedu paklāja veidošana pie Kokneses pasta nodaļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas