Kokneses novadā piemin represijās cietušos

0 komentāri

Ar svinīgu valsts karoga godināšanu, klusuma brīdi un Māras Zālītes dzejas rindām pie piemiņas akmens Bebru pamatskolas pagalmā iesākās izsūtījumā cietušo Kokneses, Bebru un Iršu pagasta iedzīvotāju atceres pasākums. Tieši pirms 66 gadiem Māras dienā tika atšķirta viena no drūmākajām Latvijas vēstures lappusēm, akcentē Antoņina Midega, kura bija to vairāku tūkstošu latviešu vidū, kas 1949. gadā tika izsūtīti uz Sibīriju.

Kokneses novada iedzīvotāji 1949. gadu atminas skumjām, sāpēm un bailēm vītu. Lai arī Astrīda Grantiņa visu dzīvi pavadījusi Latvijā, arī viņai ir savs atmiņu stāsts par bērnībā piedzīvoto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas