Koknesē svin Starptautisko bērnu aizsardzības dienu

0 komentāri

Ar māmiņu kluba ”Koknesīši” gājienu pa pilsētas ielām Koknesē sākās Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas darbīgās aktivitātes. Koknesē pasākumus par godu bērniem tiek rīkots jau otro gadu, apmeklētība šogad bija krietni lielāka nekā pērn, kas liecina, ka pasākums ir guvis sabiedrības atsaucību.

Lai bērniem būtu interesanti, viņiem bija sarūpētas radošās darbnīcās, kur bija iespēja veidot putu čūskas, sapņu ķērājus, rokassprādzes, tāpat, ikviens varēja iegūt interesantu sejas vai ķermeņa rotu, apgleznošanas darbnīcā. Savukārt, vēlāk bērni skatījās leļļu teātra izrādi ”Medus rausis”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas