Koknesē Raiņa 150. gadu jubileju godina ar dzejas lasījumiem visos novada pagastos

0 komentāri

Godinot divu latviešu dzejas dižgaru 150 gadu jubileju, šis gads Latvijā pasludināts par Raiņa un Aspazijas gadu. Īpaši daudz tematisko dzejas pasākumu valsts novados notika aizvadītajā nedēļā, jo Rainis ir dzimis tieši 11.septembrī. Dzejnieka piemiņu aizvadītajā sestdienā godināja arī Kokneses novada radošās biedrības Mazā taka dzejnieki, kuri ar dzejas busiņu devās izbraukumā pa visiem trim novada pagastiem.

Koknesē dzīvo daudz radošu cilvēku, un tur mītošie dzejnieki ir apvienojušies biedrībā Mazā taka. Godinot latviešu dzejas dižgara Raiņa 150. jubileju, sestdien, 12. septembrī visi Mazās takas biedri sasēdās busiņā un devās braucienā pa visiem trim novadu pagastiem, katrā no tiem rīkojot pa pieturvietai un lasot savus jaunākos garadarbus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas