Karjeras nedēļa Rojas vidusskolā pulcē desmitiem interesentu

0 komentāri

Jauniešu bezdarba mazināšanas nolūkos ceturto gadu pēc kārtas Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar pašvaldībām un to izglītības pārvaldēm organizē pasākumu ”Karjeras nedēļa”. Tā palīdz jauniešiem izzināt savas karjeras iespējas atbilstoši savām spējām un interesēm.

Daudziem skolēniem šis ir ļoti svarīgs dzīves posms, jo pēc skolas beigšanas ir jāpieņem izšķirošais lēmums, kādu profesiju apgūt pēc pamatizglītības vai vidējās izglītības iegūšanas. Tiem, kas vēl nezina, ko iesākt pēc skolas beigšanas, un arī tiem, kas jau zina, kādu specialitāti nākotnē apgūs, bet vēlas pielaikot attiecīgo profesiju, norisinās ”Karjeras nedēļa”. Šogad skolēni savu iespējamo nākotnes profesiju varēja iepazīt, gan meklējot informāciju interneta resursos, gan tiekoties un intervējot sava aroda profesionāļus, dodoties ekskursijās uz viņu darbavietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas