Karjeras nedēļa Rojas vidusskolā pulcē desmitiem interesentu

0 komentāri

Jauniešu bezdarba mazināšanas nolūkos ceturto gadu pēc kārtas Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar pašvaldībām un to izglītības pārvaldēm organizē pasākumu ”Karjeras nedēļa”. Tā palīdz jauniešiem izzināt savas karjeras iespējas atbilstoši savām spējām un interesēm.

Daudziem skolēniem šis ir ļoti svarīgs dzīves posms, jo pēc skolas beigšanas ir jāpieņem izšķirošais lēmums, kādu profesiju apgūt pēc pamatizglītības vai vidējās izglītības iegūšanas. Tiem, kas vēl nezina, ko iesākt pēc skolas beigšanas, un arī tiem, kas jau zina, kādu specialitāti nākotnē apgūs, bet vēlas pielaikot attiecīgo profesiju, norisinās ”Karjeras nedēļa”. Šogad skolēni savu iespējamo nākotnes profesiju varēja iepazīt, gan meklējot informāciju interneta resursos, gan tiekoties un intervējot sava aroda profesionāļus, dodoties ekskursijās uz viņu darbavietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas