Jūrmalas slimnīcā pabeigti vērienīgi B korpusa renovācijas darbi

0 komentāri

Jūrmalas pilsētā esot tradīcija, kad māju nedrīkst būvēt augstāku nekā augošās priedes, un, tā kā, laikam ejot, arī priedes ir paaugušās, tad Jūrmalas slimnīca nu ir kļuvusi, par stāvu augstāka un slimnīcas administrācija turpmāk uz pilsētu varēs noraudzīties no piektā stāva.

Protams, bez nosacītu bēniņu pārveidošanu par jaunām un modernām darbavietām ir paveikts arī ietilpīgs ceturtā stāva ķirurģijas nodaļas remonts un pirmā stāva ģimenes ārstu uzgaidāmās telpas. Ieguldīti līdzekļi, teju 1,3 miljonu eiro apmērā, no kuriem gandrīz 18 tūkstoši ir Eiropas Reģionālas attīstības fonda līdzekļi un gandrīz 25 tūkstoši ir Jūrmalas pilsētas pašvaldības atbalsts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas