Jūrmalas domes pārstāve: Vakar iebrukušie griesti ir ”kliedzošs gadījums”

0 komentāri

”Tas, kas notika vakar, kad Pumpuru vidusskolā nobruka piekaramie griesti, ir ārkārtīgi kliedzošs gadījums, un paldies Dievam, tas notika mācību stundu laikā, kad visi bija klasēs,” tā LNT Ziņām atzina Jūrmalas domes pārstāve Ievas Aile.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka Jūrmalas Pumpuru vidusskolas gaitenī apmēram 20 metru garumā nokrita piekaramo griestu plāksnes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jūrmalas domes pārstāve Ieva Aile:

Ir skaidrs, ka bērni negadījumā būtu varējuši gūt savainojumus. Lai arī piekaramie griesti nav smagi pēc būtības, ievainojumus varētu gūt no to konstrukcijām.

Vakar sākumā esot nokritusi viena piekaramo griestu daļa, bet, vēlāk, sākoties bērnu evakuācijai, kirutši arī pārējie piekaramie griesti aptuveni divdesmit metru garumā. Evakuācijas laikā vecāko klašu bērni esot palīdzējuši mazajiem izkļūt no skolas cauri logiem.

Pašlaik vēl nav zināms, kas lika piekaramajiem griestiem nogāzties, taču ir vairākas versijas, piemēram, vaļīgas kļuvušas skrūves vai dībeļi.

Būvdarbus Pumpuru vidusskolas jaunajā korpusā īstenoja SIA “SZMA Rīga”, un objekts nodots ekspluatācijā pirms 2012. /2013. mācību gada uzsākšanas. Projekta vērtība ir aptuveni viens miljons eiro. Pašvaldība vēl vērtēs, cik liels zaudējumu apmērs tiks piedzīts no būvdarbu veicēja.

Pēc negadījuma Pumpuru vidusskolā no amata atstādināta virkne atbildīgo amatpersonu. Atstādītas personas, kuras atbild par būvdarbu organizēšanu un procesu uzraudzību Jūrmalā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas