Jūrmala iedzīvotājiem un pilsētas viesiem rīko Veselības nedēļu

0 komentāri

Jūrmala ir pirmā Latvijas pilsēta, kurai Pasaules Veselības organizācija jau 2005. gadā piešķīra Veselīgas pilsētas statusu. Un šogad jau otro reizi kūrortpilsētā norit Veselības nedēļa, kad veselīga dzīvesveida uzturēšanai, veselības aprūpei un slimību profilaksei tiek rīkoti desmitiem pasākumu.

Jūrmalā jau otro gadu pēc kārtas notiek Veselības nedēļa – katru dienu no pirmdienas, 14.septembra, līdz pat svētdienai, 20. septembrim, kūrortpilsētā tiek rīkotas dažādas veselības veicināšanas aktivitātes, kas visiem interesentiem pieejamas bez maksas. Katra diena veltīta noteiktai tēmai, katru dienu vairāki tematiski pasākumi – vienvārdsakot, piedāvājums, no kura tiešām ir grūti atteikties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas