Jūrmalā dzimst jauna tradīcija – jauniešu teātra festivāls

0 komentāri

Raiņa un Aspazijas jubilejas gada ietvaros Jūrmalā nupat norisinājās jauniešu teātra festivāls – konkurss “Rainis un Aspazija Tev”. Tā laikā deviņi jauniešu teātra kolektīvi no visas Latvijas Jūrmalā izrādīja teātra iestudējumus. Latvijas jauniešu teātra festivāls Jūrmalā norisinājās pirmo reizi un radās par godu Raiņa un Aspazijas 150. gada jubilejai ar mērķi aktualizēt dzejnieku daiļradi jauniešu vidū. Tajā piedalījās jauniešu teātra kolektīvi no Jūrmalas, Kuldīgas, Limbažiem, Ķekavas, Liepājas, Iecavas un pat kaimiņi no Baltkrievijas bija ieradušies ar iestudētu Raiņa lugu “Pūt vējiņi!”.

Jauniešu teātri iestudējuši gan esošas Raiņa un Aspazijas lugas, gan veidojuši izrādes pēc dzejas motīviem, gan radījuši jaunas interpretācijas un performances. Kā pirmā Jūrmalas teātrī tika ”pārstāstīta” Raiņa luga ”Zelta zirgs” Jūrmalas Jauniešu teātra izpildījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas