Jelgavas novadā pirmsskolas izglītības iestāžu vides sakārtošanā veikti apjomīgi ieguldījumi

0 komentāri

Vēl pirms pāris dienām mazie bērnudārza ”Taurenītis” audzēkņi ar nepacietību gaidīja, kad varēs izmēģināt jaunās rotaļu atrakcijas, bet jau šobrīd mazie ķipari jauno rotaļu laukumu var novērtēt un izmēģināt paši. Pirmsskolas izglītības iestādē ”Taurenītis” līdzīgi kā citos Jelgavas novada pagasta bērnudārzos, pateicoties projektiem, ir veikti teritorijas labiekārtošanas darbi un bērniem  nodrošināta droša vide.

Apkārt bērnudārzam ir izveidots nožogojums un vārti, pieeju bērnudārzam veido jaunie gājēju celiņi, ēku izgaismo ierīkotais apgaismojums, kā arī bērniem ir uzstādīts jauns sporta aktivitāšu rotaļu laukums ar jaunām smilšu kastēm. Arī par audzēkņu vecākiem ir parūpēts, šobrīd ir ierīkots arī stāvlaukums.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas