Jēkabpiliešus vieno nakts sporta spēļu turnīrs

0 komentāri

Lai nebiedē tumsa un uzvar stiprākais – ar šādu moto Jēkabpils pilsētas stadionā Vārpa tika ieskandināts Jēkabpils jauniešu domes sporta līgas Nakts turnīrs. Sporta spēles naktī Jēkabpilī notika jau ceturto reizi un, kā atzīst organizatori: turnīrs šogad uzņēmis patiesi plašus apgriezienus, kopā vienojot vairāk nekā 120 amatierus un profesionāļus četros sporta veidos: ielu florbolā, futbolā, strītbolā un volejbolā.

Lai gan sportot naktī nav ierasts, šādi apstākļi pārbauda komandas biedru sadarbību, cieņu un uzticību, akcentē sportisti, kam tumsa it nemaz netraucēja pierādīt savus spēkus un gūt lieliskus panākumus. Nakts sporta spēļu mērķis ir radīt iespēju sportiski pavadīt brīvo laiku un veicināt aktīvu dzīvesveidu ne tikai novadu, bet arī pilsētu jauniešiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas