Jēkabpilī pirmā deju skate ceļā uz Dziesmu un deju svētkiem

0 komentāri

Jēkabpilī notika Latvijā pirmā Skolēnu jaunatnes Dziesmu un deju svētku atlases skate, kurā piedalījās 12 deju kolektīvi no Jēkabpils pilsētas un 8 kolektīvi no Līvānu novada. Dejotājiem tas bija nozīmīgs notikums, veiksmīgi rezultāti skatē tā ir ceļazīme uz svētkiem – Rīgā. Dejotāji savā sniegumā mēģināja parādīt maksimālo, ko iemācījušies.

Lai deju sniegums būtu izdevies, dejotājiem jādomā gan par soļiem, gan par savu vizuālo izskatu, centīgākajiem kolektīviem pēdējie mēģinājumi notika īsi pirms kāpšanas uz skatuves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas