Jaunpils bibliotēka svin 125 gadu jubileju

0 komentāri

Interneta straujā attīstība un pieejamība rada bažas par drukāto izdevumu drīzu izzušanu un tādas iestādes, kā bibliotēkas iespējams, būs vienīgās vietas, kur varēs dzīvē ieraudzīt tādu brīnumu kā grāmata.

Grāmatas jau izsenis ir bijušas kas īpašs. Kā dāvana vai kā izziņas avots tās katrā mājā ir turētas godā un cieņā, bet, ja ir nepieciešama kāda īpaša vai reta grāmata, kas nav atrodama mājas grāmatu plauktā, tad talkā nāk bibliotēka. Arī Jaunpilī ir sava bibliotēka, kura nupat ir nosvinējusi iespaidīgo 125 gadu jubileju. Svinīgajā pasākumā, kas iesākās ar populārā aktiera Kristapa Rasima dziesmu un ieskatu bibliotēkas vēsturē, piedalījās ne tikai Jaunpils bibliotēkas draugi un lasītāji, bet arī bijušie bibliotekāri un darbinieki, kuri arī tika īpaši godināti un aicināti gremdēties atmiņās par darbu Jaunpils bibliotēkā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas