Jaunpilī cilvēki kopā attīsta novadu

0 komentāri

Jaunpilī jau vairāk nekā desmit gadus darbojas reģionālās attīstības centrs Rats, kurš, tāpat kā iegriezts ratu ritenis,  ir nepārtrauktā un vienmērīgā virzībā uz priekšu. Šajā centrā jaunpilieši apgūst jaunas zināšanas, atpūšanas,  kā arī dažāda vecuma un jomu pārstāvji sēžas pie viena galda, lai spriestu, kā kopīgiem spēkiem attīstīt savu novadu. Iedzīvotāji aktīvi dibina biedrības un realizē dažnedažādas idejas.

Jaunpilī šobrīd dibinātas 29 biedrības, tās īstenojušas virkni projektu, kuru ietvaros Jaunpils novadā notikuši gan pasākumi, gan sakārtota novada infrastruktūra, gan gūtas jaunas zināšanas un pieredze. Un tas viss iedzīvotāju pašu spēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas