Jaunizveidotajā Stropu sporta trasē notiek pirmās rollerslēpotāju sacensības

0 komentāri

Jaunizveidotajā Stropu meža parka sporta trasē notika pirmās rollerslēpotāju sacensības. 84 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas sacentās par godalgotām vietām, pievarot 12,9 vai 6 km distances. Nepārspēti palika sportisti no Cēsīm, kā arī Lietuvas un Baltkrievijas pārstāvji. Atsevišķā braucienā 3km sprintā tika noteikts trases ātruma rekords, ko vīriešu un sieviešu konkurencē izdevās veikt mazāk kā 7 minūtēs.

Vairāku gadu garumā šādas aktīvā brīvā laika pavadīšanas trases izbūvi gaidīja ne tikai pilsētas iedzīvotāji, bet arī Daugavpils biatlonisti un citi sportisti, kur varētu trenēties visa gada garumā un sezonu uzsākt savā labākajā fiziskajā formā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas