Jauniešu koris Balsis koncertsērijas Daugavas balsis ietvaros koncertē vēsturiskajā Oliņkalna estrādē

0 komentāri

Jauniešu koris BALSIS jau piekto gadu ceļo lejup pa Daugavu, turpinot 2011. gadā sākto koncertsēriju Daugavas balsis, kuras mērķis ir izbraukt visu Daugavas baseinu Latvijas teritorijā, sniedzot bezmaksas koncertus kora mūzikai piemērotākajās vietās abos likteņupes krastos. Šā gada deviņu koncertu sērija sākās Krustpilī un noslēdzās Aizkrauklē, bet pašam korim īpašākais koncerts notika pamestajā dziesmusvētku estrādē Oliņkalna pilskalnā, uz salas netālu no Pļaviņām.

Diriģenta Inta Teterovska vadītajam jauniešu korim Balsis šī būs jau 29. sezona. Un šā gada augusts ir jau piektais pēc kārtas, kad koris pirms sezonas sākuma laivo un plosto lejup pa Daugavu, sniedzot bezmaksas koncertus mūsu likteņupei tuvākajos dievnamos, kultūras namos, skolās un estrādēs. Līdz šā gada vasarai koris jau bija sniedzis 28 koncertus abos Daugavas krastos, bet šovasar koncertēja vēl deviņas reizes, tostarp Likteņdārzā, pie Pļaviņu kultūras centra, kā arī pamestajā un daļēji appludinātajā Oliņkalna estrādē, kurā pēdējoreiz kora mūzika bija skanējusi 1962. gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas